expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Stawka

Stawka

Nowa stawka opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązująca od 1 sierpnia 2021r. wynosi:

  • 24,00 zł miesięcznie od każdego mieszkańca zamieszkującego nieruchomość,
  • zwalnia się z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości, w części, na której zamieszkują osoby, które są objęte i posiadają Kartę Dużej Rodziny tj. w części dotyczącej rodziny wielodzietnej, o której mowa w ustawie z dnia 5 grudnia 2014 r. o Karcie Dużej Rodziny w kwocie 2,00 zł od osoby.
  • zwalnia się w części z opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi właścicieli nieruchomości zabudowanych budynkami jednorodzinnymi kompostujących bioodpady stanowiące odpady komunalne w kompostowniku przydomowym w wysokości 2,00 zł od każdej osoby zamieszkującej daną nieruchomość.

W przypadku gdy właściciel nieruchomości nie wypełnia obowiązku zbierania odpadów komunalnych w sposób selektywny ustala się podwyższoną stawkę opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi w wysokości 48,00 zł miesięcznie od mieszkańca.

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Gospodarki Odpadami

Marzanna Proszowska - Naczelnik
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 (44) 685 44 96

Informacja na temat Programu Ograniczania Niskiej Emisji
tel. +48 (44) 685 45 01

Decyzje środowiskowe tel.
+48 (44) 685 44 98

Wycinka drzew, pielęgnacja tel.
+48 (44) 685 44 99