Przystanek Food Truck Radomsko: Dwa dni dobrej zabawy w rytmie muzyki i street foodu
Dwa dni dobrej zabawy, muzyki i pysznego jedzenia – tak w skrócie można podsumować majówkowy „Przystanek Food Truck” w Parku Świętojańskim w Radomsku. W dniach 2–3 maja miejsce to tętniło życiem, przyciągając mieszkańców w każdym wieku.
Na uczestników czekała uczta smaków – food trucki serwowały głównie dobrze znane i lubiane klasyki, takie jak frytki, hamburgery czy zapiekanki, a także coś na ochłodę – lody i zimne napoje, idealne na ciepłą, majówkową pogodę. Nie zabrakło też atrakcji dla miłośników muzyki i dobrej zabawy. Dużym zainteresowaniem cieszył się „Sąsiedzki mikrofon”, czyli karaoke na rozgrzewkę, które szybko rozkręciło publiczność i zachęciło do wspólnego śpiewania.
W sobotni wieczór na scenie wystąpił raper MLEKO. A na zakończenie dnia uczestnicy imprezy mogli zrelaksować się podczas kina plenerowego. Na ekranie James Bond w filmie „Nie czas umierać”.
Niedziela upłynęła w bardziej lokalnym klimacie – dużym zainteresowaniem cieszyła się degustacja tradycyjnej radomszczańskiej zalewajki. Następnie na scenie pojawiła się Radomszczańska Kapela Podwórkowa, wprowadzając uczestników w swojski, muzyczny nastrój. Finałem dnia był konkurs karaoke , w którym nie brakowało emocji i dobrej energii. W konkursie wzięło udział 17 uczestników, a najwięcej głosów od publiczności otrzymali:
I miejsce Sandra Mierczak
II miejsce Dawid Skowron
III miejsce Nina Suszcz
Wszystkim uczestnikom nagrody wręczył Prezydent Miasta Radomska Jarosław Ferenc.
Przez cały weekend dobry muzyczny klimat zapewnił DJ-em HELOU.
Majówkowy „Przystanek Food Truck” pokazał, że Radomsko potrafi się bawić – było smacznie, muzycznie i przede wszystkim bardzo rodzinnie.
Przystanek Food Truck Radomsko odbył się w ramach realizacji projektu pn. „Zrównoważona przestrzeń miejska dla poprawy jakości życia mieszkańców Radomska” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

