Image

Starter Radomsko to nowoczesny inkubator przedsiębiorczości budowany dla Was i z Wami. Rozwijamy się jak startup, oszczędnie i stopniowo, stale dopasowując do Waszych oczekiwań. Możecie oczekiwać od nas praktycznej wiedzy, inspiracji, zaangażowania.

W naszym stałym comiesięcznym cyklu oferujemy spotkania inspiracyjne i szkolenia.

Spotkania inspiracyjne mają na celu:

Przekazać wartościową wiedzę i inspirację od praktyków biznesu. Ludzi, którzy prowadzą swoje firmy, realizują ciekawe projekty - posiadają doświadczenie, którym mogą się podzielić i zachęcić młodych (i nie tylko) do obrania ciekawej drogi zawodowej.

W ramach Szkoleń uczymy przedsiębiorczości, zarządzania projektami, marketingu. Przekazujemy praktyczne umiejętności do wykorzystania w dzisiejszym świecie biznesu, ale nie tylko - również w kreatywnych projektach, aktywności pozarządowej. Cykl szkoleń ma prowadzić do realizacji zbiórki finansowania społecznościowego od mieszkańców dla miasta.

Pod adresem www.starter.radomsko.pl/blog znajdą państwo wartościową treść związaną z tematem przedsiębiorczości.

Wprowadziliśmy możliwość otrzymania wsparcia w postaci porad prawnych i finansowych. Wystarczy skorzystać z naszej strony internetowej i zawartego na niej specjalnego formularza undefined

Każdego dnia staramy się publikować wartościową treść na naszym fan page’u  www.facebook.com/StarterRadomsko

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: