Image

Począwszy od 14 września w piątki w siedzibie inkubatora przedsiębiorczości przy u. Narutowicza organizowane będą dni otwarte. Można będzie odwiedzić inkubator i bezpłatnie skorzystać z przestrzeni biurowej. W godz. 9.00 – 17.00 sala konferencyjna posłuży wszystkim zainteresowanym jako miejsce coworkingowe.

Oferta otwartych piątków głównie skierowana jest do freelancerów i osób pracujących zdalnie, którzy wykonując swoje obowiązki w domu nie zawsze potrafią efektywnie zorganizować swój czas i wykonać wszystkie zaplanowane zadania. Zapraszamy również osoby prowadzące działalność gospodarczą i pracujące na etacie na ul. Narutowicza do poznania przestrzeni biznesowej, którą przygotowano z myślą o przedsiębiorczych osobach.

Inkubator to komfortowa i spokojna przestrzeń z wyposażonym stanowiskiem pracy, dostępem do Internetu i drukarki, która pozwoli na skuteczne wykonywanie obowiązków. Ponadto dodatkowo można skorzystać ze wsparcia merytorycznego dla pomysłu biznesowego. Jeżeli rozwijasz firmę lub dopiero planujesz rozpoczęcie własnej działalności to tutaj czeka na Ciebie pomoc.

Przypomnijmy, że inkubator Starter Radomsko to inicjatywa Urzędu Miasta Radomska, którego celem jest wspieranie sektora MŚP, a szczególnie inicjatyw młodych radomszczan poszukujących własnej ścieżki kariery, chcących rozwijać się i zdobywać nowe umiejętności.

Informacji o piątkowych dniach otwartych udziela pracownik Centrum Nowoczesnych Inwestycji.

Kontakt:

Michał Wróblewski

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

nr tel.: 44 68-544-84

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: