Nastawcie radioodbiorniki w telefonach i innych urządzeniach multimedialnych na godz. 18. Właśnie wtedy swoją premierę będzie miał nowy teledysk pochodzącej z Radomska grupy hip-hopowej SpacefleX.


Pochodzą z Radomska, każdy z nich tworzy już od prawie dekady, a dwa lata temu zdecydowali się połączyć siły. Tercet Ace, paco. i Robertov swoich słuchaczy zabierają w intergalaktyczną podróż.
-Chceliśmy odejść od praktykowanej przez nas formuły hip-hopu i otworzyć się na dużo bardziej nowoczesne brzmienia. Tak powstała podróżująca przez układ muzyczny rakieta SpacefleX.

Nazwa składu nawiązuje do firmy amerykańskiego przedsiębiorcy, który, prócz podboju kosmosu, zajmuje się również zelektryfikowaną motoryzacją. "Flex, 'cause we flexxin' and drippin'" - jak sami o sobie mówią (znaczy, że są fajni i nieprzesadnie skromni na ten temat). Obecnie trwają prace nad 3-cią częścią SpacefleXowej podróży, która docelowo będzie w całości na autorskich produkcjach najzdolniejszych beatmakerów (producentów muzycznych specjalizujących się w podkładach hip-hopowych) w tym kraju. Prace są na zaawansowanym etapie, po więcej szczegółów niestety musimy uzbroić się w cierpliwość.

Chłopaków śledzić można na ich kanale na YouTube'ie - https://www.youtube.com/channel/UCyJY_xUpNE-XpNL8-PAh72A/featured
Ich twórczość pojawia się również w popularnych serwisach streamingowych jak Spotify i Tidal.