W niedziele 21 marca w Łowiczu SPORTING Radomsko rozegrał mecz inaugurujący wiosenną rundę ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. Podczas spotkania SPORTING wygrywa 2 - 4, a Kajetan Misztalski zalicza hat trick’a i asystę.

Wczesna pobudka o 6.00 rano, ciężkie warunki - mróz i padający śnieg, nie łatwa sytuacja liczebna, bo praktycznie bez zawodników rezerwowych, ale to tylko zmotywowało radomszczan do walki.
Już w pierwszej połowie po klasycznym hat trick’u Kajetana Misztalskiego SPORTING pokazał, że współpraca drużynowa radomszczan to ich domena.
W drugiej połowie Wojciech Grzywna dołożył jeszcze jedną bramkę dla radomszczan, a rywale w końcówce wykorzystując brak możliwości zmian Sportingu strzelili jeszcze dwie bramki ostatecznie kończąc spotkanie wynikiem 2- 4.