expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Dożynki dla całych rodzin – lepiej zaparkować na placu targowym

Święto plonów, strefa militarna, wystawiennicza, koncerty gwiazd, zabawa dla całych rodzin – bardzo atrakcyjnie zapowiadają się Dożynki Wojewódzkie.

Dożynki będą się odbywać w niedzielę 21 sierpnia w Parku Solidarności i w parafii Świętej Jadwigi Królowej. Organizacja części wystawowo-koncertowej blisko centrum miasta, w zwartej zabudowie wymaga wykorzystania każdego skrawka wolnej powierzchni i ograniczeń w ruchu. Dlatego nie planujmy parkowania przy samym Parku Solidarności. Dożynki Wojewódzkie organizują Urząd Marszałkowski w Łodzi i Łódzki Dom Kultury przy współpracy m.in. z Miastem Radomsko.

Atrakcje

Uroczystości dziękczynno-religijne zaplanowano w Kościele Św. Jadwigi Królowej, część artystyczną i wystawową – w Parku Solidarności i jego najbliższym otoczeniu, korowód przemaszeruje ulicami Św. Jadwigi Królowej, Starowiejską i Armii Krajowej. W imprezie licznie będą uczestniczyć radomszczanie i mieszkańcy powiatu radomszczańskiego. Do naszego miasta przyjedzie też kilka tysięcy gości nie tylko z województwa łódzkiego, by dziękować za udane żniwa i wszystkie plony, które udało się zebrać z pól, uczestniczyć w barwnym korowodzie dożynkowym i wspólnie się bawić podczas koncertów gwiazd polskiej estrady – m.in. Dawida Kwiatkowskiego, Feela i Raya Wilsona. Koła Gospodyń Wiejskich oraz stoiska gastronomiczne będą serwować dania regionalne i potrawy z grilla. Na stoisku promocyjnym Miasta Radomska nie zabraknie zalewajki i kaszy tatarczanej.  

Parkingi

Parkingi w okolicach Parku Solidarności i kościoła św. Jadwigi Królowej będą zajęte przez pojazdy zaproszonych gości, wystawców i organizatorów. Podobnie jak parkingi przy Urzędzie Miasta i Miejskim Domu Kultury. Dlatego uczestników części wystawowo-koncertowej prosimy o skorzystanie z bezpłatnego parkingu na placu targowym. Będzie on dostępny w niedzielę od godz. 14.00.  Zdecydujmy się na krótki spacerek, by uniknąć nerwowych chwil i niepotrzebnego tłoku przy samym Parku Solidarności.

Przygotowanie tak dużej imprezy wiąże się też niestety z ograniczeniami dla ruchu pojazdów, szczegóły podamy niebawem