expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Ekopiknik już w niedzielę w Parku Świętojańskim

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. i Miasto Radomsko serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Radomska i okolic do uczestniczenia w Ekopikniku „Dobre rady na elektroodpady”. Impreza odbędzie się 26 czerwca w Parku Świętojańskim w godzinach od 15:00 do 18:00.

 

W programie m.in.: konkursy z nagrodami, animacje na stoiskach wystawców, przedstawienie teatralne dla najmłodszych pt. „Bukiet talentów” w wykonaniu teatru Kultureska, koncert zespołu Widawianki.

Podczas Ekopikniku będzie mozna obejrzeć pokaz pierwszej pomocy w wykonaniu druhów z OSP Folwarki oraz pokaz sprzętu i wozów strażackich. Najmłodsi będą mogli zapoznać się z robotami i innymi atrakcjami na stoisku Edu.Klocki zaś fani dwóch kółek uzyskają ekspercką poradę dotyczącą dbania o swoje jednoślady na stoisku Martela Bike. Impreza jest również okazją do pozyskania informacji na temat możliwości dofinansowania m.in. wymiany źródeł ciepła i termomodernizacji budynków ze środków zewnętrznych.

Będą z nami goście specjalni, postaci jak z bajki, żywe maskotki - Smarti i Lodzia z Green Team, z którymi będzie można przybić piątkę i zatańczyć. W Parku stanie wielki dmuchaniec - bramka celnościowa z piłkami i zabawą edukacyjną dla dzieci oraz młodzieży, którą przygotowała ekipa Eco Studio ELECTRO - SYSTEM. Będzie też trójkąt recyklingowy od Organizacji Odzysku ELECTRO - SYSTEM przypominający „trójkąt fortuny” i eko quizy z nagrodami, w czasie których zarówno młodsi, jak i starsi w zamian za prawidłowe odpowiedzi na pytania dotyczące postępowania z elektroodpadami otrzymają wspaniałe torby recyklingowe, kubeczki, komiksy, magnesy i wiele innych wspaniałych eko gadżetów.

Zachęcamy do spędzenia wspólnego przyjemnego niedzielnego popołudnia w duchu ekologii i aktywnego wypoczynku.