expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

To już za tydzień! Gala boksu w Radomsku

Zaczynamy wielkie odliczanie, pozostało już tylko 7 dni do pierwszego gongu zawodów. A w nich prócz pasjonującego widowiska sportowego również całe jego pozasportowe tło - historie walk o marzenia, pojedynków z samym sobą i sportowej zemsty. Cały wachlarz emocji towarzyszących jednemu wydarzeniu. Tak zapowiada nam się 19 Tymex Boxing Night, który już 26 listopada rozstrzygnie w miejskiej hali sportowej w Radomsku zwycięzców i przegranych 7 bokserskich starć.


Tak dużej imprezy sportowej w Radomsku chyba jeszcze nie było, a najwytrwalsi obserwatorzy radomszczańskiego sportu musieliby daleko sięgać pamięcią do czasów, kiedy sportowe wydarzenie rozgrywane na naszych ziemiach transmitowane było w ogólnokrajowej i ogólnodostępnej telewizji.

Przed nami 7 zawodowych pojedynków zarówno doświadczonych, jak i młodych, głodnych sukcesu pięściarzy. Przed starciami zawodowców przed własną publicznością zaprezentują się również młodzi radomszczańscy sportowcy reprezentujący klub Nokaut.

W walce wieczoru wystąpi dobrze znany radomszczanom i wielu miłośnikom boksu w kraju Robert Parzęczewski, który zboczył nieco w swoim pochodzie po pas mistrza świata i szukać będzie teraz drogi powrotnej na ścieżkę swoich marzeń. Na drodze stanie mu sensacyjny zwycięzca walki o kontynentalny pas federacji IBO kategorii superśredniej, którą stoczył z niepokonanym do tej pory Niemcem Alexandrem Rigasem - Taras Golovoshchenko. Jeśli Parzęczewski wciąż myśli na poważnie o tytule mistrzowskim to musi tę walkę wygrać.

Kolejnym niezwykle obiecująco zapowiadającym się pojedynkiem jest przedostatnia walka wieczoru. Do marca 2019 r. stoczył 42 walki w zawodowej karierze, 41 wygrał, 21 przed czasem, 1 zremisował. Przyszedł kwiecień, kiedy to Andrew Robinson decyzją sędziów (2-1) podarował mu pierwszą zawodową porażkę, po 8 rundach wyrównanego i zaciętego pojedynku. Sędziowski werdykt przez ostatnie ponad 2 lata musiał mu spędzać sen z powiek i dlatego teraz, przed radomszczańską publicznością, Damian Jonak szukać będzie sportowej zemsty.

Z dumą wspieramy wydarzenie!
Miasto Radomsko jest dumnym partnerem wydarzenia - podczas transmisji na żywo w otwartej, ogólnopolskiej antenie TVP Sport bez problemu dostrzec będzie można wyeksponowane miejskie logotypy na ringu, telebimach, bokserskich spodenkach i banerach, a w przerwach transmisji emitowane będą spoty reklamowe dotyczące Radomska. Boks w Radomsku nie ma wieloletniej tradycji, jest jednak chyba najszybciej rozwijającą się w mieście dyscypliną sportową - Radomsko może pochwalić się trzema młodzieżowymi reprezentantkami Polski w boksie, młodzieżową Mistrzynią Polski (Julia Kalecińska, tytuł zdobyty w czerwcu 2021 r.) oraz licznymi sukcesami o randze wojewódzkiej (w Radomsku organizowane były Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w lutym tego roku - radomszczanom przypadły 3 tytuły mistrzowskie i 2. miejsce w klasyfikacji generalnej). Nie bez wpływu dla podjęcia decyzji o tej współpracy było również powodzenie jakim cieszyły się 3 edycje Radomszczańskiej Gali Sportów Walki - ostatnia miała miejsce w kwietniu 2019 r.

DO ROZPOCZĘCIA XIX TYMEX BOXING NIGHT - RADOMSKO: