Image

Za nami Radomszczański Bieg Niepodległości. Jak co roku impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem biegaczy nie tylko z naszego miasta. Na starcie stanęło około 100 zawodników chcących na sportowo oddać hołd Niepodległej.

Wydarzenie rozpoczęto wspólnym odśpiewaniem hymnu narodowego, a następnie na bieżni Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 odbył się bieg dla dzieci. Każdy z młodych sportowców otrzymał pamiątkowy medal oraz słodką przekąskę.

Równo o 11:11 wystartował główny bieg. Dziesięciokilometrowa trasa prowadziła w kierunku centrum Radomska, następnie w stronę obwodnicy, by zakończyć się na ulicy 11 Listopada. - Bardzo się cieszę, że wszyscy zebraliśmy się tutaj, by w sportowy sposób uczcić rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Mam nadzieję, że osiągniecie jak najlepsze wyniki i miło będziecie wspominać ten bieg – mówił przed startem prezydent Jarosław Ferenc. Każdy z biegaczy po przybyciu na metę otrzymał pamiątkowy medal, a zwycięzcy poszczególnych kategorii złote puchary.

Szczegółowe wyniki poszczególnych zawodników z podziałem na kategorie można obejrzeć w tym miejscu.

 

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: