Image

Tego w Radomsku jeszcze nie było - od 14 do 19 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy na ul. Reymonta. A na finał w niedzielę świąteczny koncert zespołu Sound'n'Grace.

Już od 14 grudnia będzie można robić świąteczne zakupy na wyłączonym z ruchu odcinku ul. Reymonta – od poczty do skrzyżowania z ul. Żeromskiego. Zostaną tam ustawione drewniane domki i estetyczne namioty, stoiska wystawców z całej Polski, także Radomska. W zimowej atmosferze, tuż przed Wigilią, kupimy dobre ryby i wędliny na świąteczny stół, poczujemy zapach prawdziwego piernika, skosztujemy potraw i wypieków, zrobimy zapas pierogów z kapustą i grzybami, zasmakujemy najlepszego bigosu, kupimy nalewki i miody czy swojski chleb. Zmarzniętych rozgrzeje grzaniec z goździkami. Najmłodsi z pewnością wezmą udział w warsztatach ozdób świątecznych i obejrzą Bożonarodzeniową Szopkę.

Podczas Jarmarku - również coroczne Wigilijne Spotkanie Radomszczan, które dotychczas obywało się na Placu 3 Maja. W niedzielę 19 grudnia zapraszamy na świąteczne występy dzieci i młodzieży z radomszczańskich szkół, wspólne życzenia i dzielenie się opłatkiem. Na finał wystąpi zespół Sound'n'Grace, wykonujący muzykę gospel, soul, R&B i funk.

Od 14 do 19 grudnia na Reymonta:
*domki handlowe

*strefa rękodzieła

*strefa gier i zabaw z karuzelą
* świąteczne występy.

Zapraszamy

Zainteresowani stoiskami handlowymi mogą się kontaktować mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 602 804 944. 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: