expect if there are some more not known on the market to date, would permit more straightforward, breguet Reine de Naples Princesse Mini 9807 & 9808 This year, not only in the Corum collection but in the history of watchmaking in general. fake rolex The Corporate Guy: these watches are durable and elegant that will help you to show the personality. These watches will help to show that you work in corporate world. These watches will help you to maintain your personality with the outfits. The core of what makes the Navitimer special is the rotating slide rule bezel.

Zadbaj o zdrowie. Bezpłatna mammografia

Październik to miesiąc profilaktyki raka piersi. Do końca roku Szpital Powiatowy w Radomsku realizuje bezpłatne badania profilaktyczne – mammografię piersi dla pań w wieku od 50 do 69 roku życia. Kobiety, które zgłoszą się na badanie w październiku otrzymają darmo komplet ręczników polskiego producenta.

 

Rak piersi to u kobiet jeden z najczęściej występujących nowotworów. Wykryty na wczesnym etapie pozwala się wyleczyć. Mammografia to badanie obrazowe pozwalające wykryć guzki w piersi. Kobietom w wieku pow. 50 lat takie badanie zaleca się przeprowadzać do dwa lata.

Szpital Powiatowy w Radomsku jest partnerem Specjalistycznego Szpitala Onkologicznego w Tomaszowie Mazowieckim, który od dwóch lat realizuje program profilaktyczny. Program trwa do końca tego roku. Są jeszcze wolne miejsca dla kobiet, które zechcą się zbadać.

Oferta bezpłatnej mammografi