Image

Dziś (2 października) na terenie Miasteczka Ruchu Drogowego przy ul. Brzeźnickiej w ramach akcji "Bezpieczne Radomsko" odbyło się spotkanie informacyjno-edukacyjne na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w ruchu drogowym oraz obiektach sportowych typu pumptrack.

Na spotkaniu obecni byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Radomsku, przedstawiciele Urzędu Miasta Radomska oraz Szkoły Jazdy "Elcar" w Radomsku, a także radny Robert Lewandowski. Napotkana na miejscu młodzież i dzieci, a także ich opiekunowie zostali wyposażeni w opaski odblaskowe i kamizelki z logo Miasta Radomska. Policjanci natomiast informowali o konieczności zakładania kasków i ochraniaczy podczas jazdy na rowerze i zabawy na pumptracku. Wspólnie z przedstawicielem szkoły "Elcar" zachęcali dzieci do korzystania z możliwości szkolenia i zdania egzaminu na Kartę Rowerową.

Podczas spotkania pracownicy urzędu miasta oraz radny Robert Lewandowski rozmawiali z mieszkańcami o potrzebie modernizacji infrastruktury Miasteczka Ruchu Drogowego, który od lat służy dzieciom w młodzieży do praktycznej nauki przepisów drogowych. Remont tego obiektu sprawi, że nauka podstaw poruszania się po drodze będzie przebiegać w bardziej bezpiecznych i komfortowych warunkach.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: