Image

Stolarze pobiegli już po raz trzeci. Najszybszą firmą stolarską w sztafecie 3x800m okazał się być Meblomax. Wyróżniono również najszybszych zawodników pięciu pozostałych kategorii, a przed właściwą imprezą w nieklasyfikowanym biegu pobiegli najmłodsi.

W ciepły, mimo pochmurnego nieba, niedzielny poranek w bardzo sprzyjających wszelkiej aktywności fizycznej okolicznościach przyrody w okolicy zbiornika na Wymysłówku odbył się bieg dla stolarzy, ich rodzin, a także wszystkich chętnych miłośników biegania. Imprezę rozpoczął nieklasyfikowany bieg dla najmłodszych. W trzeciej edycji Biegu Stolarza na 3,5 kilometrowym odcinku biegu głównego zmierzyć się można było w kategoriach M1 (mężczyźni 16-39 lat), M2 (mężczyźni 40+), K1 (kobiety 16-39 lat), K2 (kobiety 40+) oraz kategorii open. To, co Bieg Stolarza wyróżnia na tle innych imprez biegowych, to 3-osobowa sztafeta reprezentacji firm meblarskich. W tym roku najszybsi okazali się stolarze z firmy Meblomax.

Sztafeta stolarzy 3x800m:
1. Meblomax - 8 min. 47s.
2. MEBIN - 9 min. 13s.
3. Fameg - 9 min. 36s.

Organizatorami imprezy byli Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku, Miasto Radomsko, Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy Radomsko oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Radomsku.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok na kolejną edycję!

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: