Image

Mięśnie i ścięgna ze stali, hart ducha i niezachwiana wola walki. Najbardziej ekstremalni atleci z całej Polski zmagali się dziś, 18 września, w Powiatowej Hali Sportowej w crossfitowych zawodach Athletes Clash '21.

Podnoszenie sztangi, wejścia siłowe na drążek, chodzenie na rękach, ćwiczenia na skakance, wchodzenie po linie i wiosłowanie, a to wszystko zmieszane w pojedyncze, mordercze sekwencje. Nawet zawodnicy o fizjonomii mitycznych herosów wydawali się nie być przygotowani na to co ich spotkało i wielu z nich bliżej końca swoich zmagań miało już widocznie dość. Same finały zawodów rozgrywane były w trzech kategoriach: Scaled Men, Scaled Women i RX (najbardziej ekstremalni atleci). W ciągu dnia odbyły się jeszcze zawody dziecięce z podziałem na płeć i dwie kategorie wiekowe.

Kategoria RX:
1. Radosław Wręczycki
2. Mateusz Musiał
3. Mariusz Suchy
4. Bartek Wroński
5. Marcin Kopeć

Kategoria Scaled Women:
1. Julia Łakomska
2. Patrycja Hetner
3. Anna Kos

Kategoria Scaled Men:
1. Dawid Jagielski
2. Sebastian Dryja
3. Roman Żerek

Przed rozpoczęciem finałów prezydent Jarosław Ferenc, tak jak w poprzednich edycjach, wręczył nagrodę specjalną dla wybitnej osobistości radomszczańskiego sportu. W tej edycji nagrodę za całokształt działalności sportowej otrzymał Jan Cieślik, ciężarowiec i wieloletni działacz.

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: