Image

Impreza kończąca wakacje przyciągnęła wielu radomszczan, którzy przy dobrej muzyce mogli zjeść wspaniałe jedzenie z różnych kuchni świata. Tradycyjnie wyłoniliśmy też Mistrza w jedzeniu mega zapieksa na czas oraz Mistrza w jedzeniu najostrzejszego hamburgera z Carolina Reaper!

Projekt Lato to doskonała zabawa dla każdego – dla dzieci przygotowano angażujące zabawy z profesjonalnymi animatorkami oraz instruktorkami z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Dla młodzieży wystąpili BRO i Ronnie Ferrari, a gwiazdą wieczoru była legenda polskiej muzyki rozrywkowej – Formacja Nieżywych Schabuff. Wszystko to w otoczeniu wyśmienitych dań egzotycznych kuchni świata. Na ulicy Reymonta na trzy dni zaparkowały Food Trucki – prawdziwe restauracje na kółkach. Było z czego wybierać - dobrze znane burgery, frytki belgijskie, pastrami, zapiekanki, regionalne piwo oraz nowości, tortille w różnych smakach, dania azjatyckie, owoce morza, wykwintna kawa i owoce w czekoladzie.

Food Trucki to też nuta rywalizacji - Mistrzem Radomska w jedzeniu najostrzejszego hamburgera został Jakub Saternus. Zrobił to w 1 minutę 42 sekundy, natomiast Kamil Gliźniewicz wywalczył mistrzowski tytuł zjadając zapiekankę w 2 minuty i 7 sekund.

 

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: