Image

Od 1 września br. MPK Radomsko, zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców, uruchomi obsługę komunikacyjną nowego kompleksu sportowo-rekreacyjnego AQUARA przy ulicy Św. Jadwigi Królowej, w godzinach jego funkcjonowania.

 

Zmianie ulegnie trasa kursów linii „0”: w godz. 9:00-21:45 (dni robocze), w godz. 9:13-21:44 (soboty) oraz w godz. 8:55-21:44 (niedziele), w ten sposób, że autobus pojedzie z ulicy Armii Krajowej w ulicę Starowiejską, następnie Św. Jadwigi Królowej do ulicy Jagiellońskiej, zatrzymując się na przystankach: Św. Jadwigi Królowej Szkoła oraz Starowiejska N/Ż w obu kierunkach. W wyznaczonym czasie dla linii „0” pominięte zostaną przystanki: Jagiellońska Bloki i Jagiellońska Szkoła.

Warto podkreślić, że dla dzieci korzystających w tym czasie z dojazdów do PSP nr 6 zachowana zostaje dogodna możliwość dojazdów na szkolne zajęcia. Dotyczy to też dojazdu w bezpośrednie sąsiedztwo boiska i Hali Sportowej, gdzie prowadzone są zajęcia pozalekcyjne.

Ponadto ul. Świętej Jadwigi Królowej w dalszym ciągu pojadą wszystkie kursy linii „10”. Natomiast wszystkie pozostałe linie kursujące dotychczas przez ulicę Jagiellońską pozostają na swojej trasie. Ponadto zastosowane rozwiązanie pozwala na zachowanie dla linii „0” porannych (przed godz. 9.00) dojazdów do pracy z przystanku Jagiellońska Bloki.

logotypy RPO

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: