Image

Wchodzimy w decydującą fazę Wakacji z Biznesem. Do końca zostały już tylko 3 szkolenia. Ostatnio rozmawialiśmy o pewnym i nieuniknionym - o podatkach. Ze szkolenia Startera Radomsko dowiedzieliśmy się m.in. jaką formę opodatkowania wybrać na start. W przyszłym tygodniu, we wtorek, będzie o motywacji.

Wiedzy do tej pory można było zdobyć naprawdę wiele. Było o tym jak założyć firmę, jak zdobyć na nią dofinansowanie, o czym pamiętać komunikując się z klientami, w jakie graficzne szaty ubrać swój biznes, jak promować się w internecie oraz jak być wydajniejszym zarówno pracownikiem, jak i menadżerem. Przyszła więc pora na rozmowę o podatkach. Odpowiednia forma opodatkowania ma kluczowe znaczenie na początkowym etapie prowadzenia firmy.

Podczas szkolenia dowiedzieliśmy się:

  • jaką formę opodatkowania wybrać,
  • Jakie formy opodatkowania występują,
  • kiedy trzeba zostać czynnym płatnikiem VAT,
  • kilka ważnych rzeczy o składkach ZUS,
  • o zmianach podatkowych związanych z Nowym Ładem

Gorąco zapraszamy na wtorek, 17 sierpnia, gdzie będziemy mówili o motywacji i zarządzaniu sobą - idealna propozycja na pourlopowe szkolenie. Prelekcję poprowadzi znana dobrze bywalcom Startera Ania Zochniak, której szkolenia są bogate w rekwizyty i zawsze dzieje się coś ciekawego.

IMG 20210812 172334

Lista szkoleń:

SYMBOLE MIASTA

URZĄD MIASTA RADOMSKA

logo radomsko

97-500 Radomsko
ul. Tysiąclecia 5
NIP: 772-22-61-587
um@radomsko.pl
www.radomsko.pl

 

ZNAJDŹ NAS: