Zwierzęta ze schroniska czekają na ciepły dom

25 stycznia 2017


Zachęcamy wszystkich, którzy kochają zwierzęta i poszukują czworonożnego kompana dla siebie i swojej rodziny do odwiedzania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomsku.

W schronisku czekają zarówno dorosłe psy i koty, jak i maluchy. W ostatnim czasie do radomszczańskiego schroniska trafiło wiele kociąt i szczeniąt. Kochającego i odpowiedzialnego domu obecnie szuka 9 szczeniaczków i 6 małych kotów.  
Szczenięta można adoptować za złotówkę.

Pamiętajmy, że adopcja zwierzęcia wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Decyzja o przyjęciu psa lub kota do domu musi być dobrze przemyślana, ponieważ jest to decyzja na lata.

Aktualne informacje o zwierzętach do adopcji można znaleźć w internecie oraz na tablicy ogłoszeń znajdującej się przy ul. Reymonta (przy cukierni).

Przypominamy także o trwającej zbiórce książek i płyt na rzecz zwierząt z radomszczańskiego schroniska. Publikacje można dostarczyć bezpośrednio do schroniska przy ul. Spacerowej 118 oraz do urzędu miasta. Zebrane przedmioty zostaną wystawione na sprzedaż podczas kiermaszu, który odbędzie się 17 lutego br. w Miejskim Domu Kultury.