Zmiany w MOSiR. Elektroniczny System Obsługi Klienta już działa

1 lutego 2017


Od dziś 1 lutego 2017 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji  został uruchomiony nowy system wejść elektronicznych oraz wprowadzony nowy cennik.

Dzięki Elektronicznemu Systemowi Obsługi Klienta zniknie system wejść godzinowych. Takie rozwiązanie pozwoli lepiej dostosować się do potrzeb mieszkańców, którzy będą mogli korzystać z usług basenu w dogodnych dla nich godzinach. System wyposażony jest w elektroniczny czytnik, który odwiedzający założą na nadgarstek podczas przebywania na terenie obiektu. Czytnik pozwoli zarejestrować czas przebywania na pływalni lub saunie.

Miejska pływalnia niedawno zmieniła swoje oblicze. Zmienił się hol, jest tam inna kolorystyka i nowe meble. Doświetlono kilka miejsc, by można było swobodnie usiąść, coś przeczytać czy rozłożyć laptopa. Meble w holu są praktyczne oraz wygodne. Większość prac wykonali pracownicy placówki przy wsparciu sponsorów.  Pojawiły się też nowe szafki otwierane przy pomocy zakładanego na ręce zegarka. W przebieralniach pojawiły się kabiny, które zapewnią prywatność przy zmianie ubrania oraz nowe ławki. Modernizacji uległo też najbliższe otoczenie sauny, pojawiły się tam leżaki, klimatyczne doświetlenie, elementy ozdobne oraz projektor, który wyświetla programy muzyczne lub sportowe.

Godziny otwarcia basenu:

Poniedziałek - piątek w godz. 7.00 - 22.00 (ostatnie wejście 20.45)

Sobota godz. 9.00 - 20.00 (ostatnie wejście o godz. 18.00)

Niedziela godz. 13.00 - 20.00 (ostatnie wejście godz. 18.00)

W dni powszednie od 14.00 do 16.00 pływalnia zarezerwowana jest przez Klub Wiking (Brak wejść indywidualnych). W soboty i niedziele ostatnie wejście o godz. 18.00.

MOSiR od dziś wprowadził także nowy cennik usług.

 

Cennik MOSiR 1.02.2017