Zapraszamy na świąteczne spotkanie

14 grudnia 2015


Świąteczne Spotkanie Radomszczan – zapraszamy mieszkańców na Plac 3-go Maja, w sobotę 19 grudnia już od godziny 12.

Na skwerze rozpocznie się świąteczny jarmark, na którym będzie można podziwiać i zakupić: ozdoby świąteczne, stroiki, rękodzieło, a także miody, ciasta i wędliny. W jarmarku wezmą udział Fundacja Aktywne Centrum Edukacji Uniwersytet Otwarty dla Każdego, Stowarzyszenie Centrum Integracji Młodzieży, Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne, Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy, Środowiskowy Dom Samopomocy i radomszczańskie szkoły, a także firmy: Masarnia Folwark, Piekarnictwo Grzegorz Trzeciak, Majchrowscy, Małgorzata Paliga i Aneta Wiatr –Placzyńska.

Od godziny 15 na scenie zaplanowano koncerty kolęd. Zaprezentują się m.in. działający przy MDK chór „Złota Nutka” i Radomszczańska Kapela Podwórkowa. Gwiazdą świątecznego spotkania w centrum miasta będzie Krystyna Giżowska. Prezentacje kolęd potrwają do 17.30, a o godzinie 18 w Miejskim Domu Kultury będzie można posłuchać kolęd w wykonaniu Chóru Moniuszkowców.

Organizatorzy spotkania to Miasto Radomsko, MOPS, MDK, Stowarzyszenie Centrum Pomocy ,,Panaceum”.

Zachęcamy do wsparcia organizacji spotkania oraz przedświątecznej pomocy dla potrzebujących rodzin z Radomska. Firmy i osoby mogą przekazywać darowizny na konto Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku, nr 21 8980 0009 2001 0037 5427 0007, tytułem darowizna na zorganizowanie Świątecznego Spotkania Radomszczan dla najuboższych mieszkańców Radomska. Wierzymy, że jak co roku wielu darczyńców otworzy swoje serca, za co z góry dziękujemy.