Zapraszamy na otwarcie lodowiska

23 listopada 2017


Miasto Radomsko wraz z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zapraszają na oficjalne otwarcie lodowiska, które odbędzie się w piątek 1 grudnia o godzinie 17.00. W tym dniu wstęp będzie bezpłatny, czekają też dodatkowe atrakcje!

Podczas otwarcia lodowiska obecni będą animatorzy, którzy zorganizują interesujące gry i zabawy nie tylko dla najmłodszych. Odbędzie się też pokaz jazdy figurowej na lodzie.

Jeśli chcesz skorzystać z lodowiska ale nie masz własnych łyżew – nic straconego. Niezbędny sprzęt można wypożyczyć. Nasze lodowisko wyposażone jest również w sprzęt do nauki jazdy na łyżwach dla najmłodszych mieszkańców Radomska. W nauce pomogą im specjalne urządzenia, dzięki którym stawianie pierwszych kroków na lodzie będzie prawdziwą przyjemnością. Do zobaczenia na lodowisku, które zajmuje powierzchnię około 600 metrów kwadratowych i będzie czynne codziennie do godz. 20.00.

Lodowisko znajduje się na terenie kortów tenisowych przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radomsku przy ul. Leszka Czarnego. Od poniedziałku do soboty będzie otwarte w godz. 10.00 - 20.00, natomiast w niedzielę 13.00 - 20.00.