XV edycja konkursu „Najaktywniejszy czytelnik“

8 stycznia 2018


Trwają zgłoszenia do XV edycji konkursu czytelniczego ph. „Najaktywniejszy czytelnik”.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Radomsku zaprasza do wzięcia udziału w konkursie czytelniczym ph. „Najaktywniejszy czytelnik”, który będzie realizowany w:
- Filii nr 1 przy ul. Batorego 3,
- Filii nr 2 przy ul. Piastowskiej 10,
- Filii nr 3 przy ul. Jagiellońskiej 16,
- Filii nr 4 przy ul. Brzeźnickiej 149,
- Oddziale dla dzieci przy ul. Narutowicza 4.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie swojego uczestnictwa do 31 stycznia br. Zgodnie z regulaminem każdy młody czytelnik może zgłosić się do konkursu tylko w jednym miejscu, tzn. może być uczestnikiem konkursu w Oddziale dla dzieci lub w wybranej przez siebie filii. Uczestnicy podzieleni zostaną na trzy kategorie wiekowe :
- 7 - 9 lat ( kategoria I),
- 10 - 12 lat (kategoria II),
- 13 - 16 lat ( kategoria III).

Konkurs trwa od dnia 2 stycznia do 15 maja 2018 r. Zwycięzcami zostaną te osoby, które w tym czasie przeczytają największą ilość książek. Dodajmy jednak, że organizator uwzględnił minimalną ilość książek kwalifikującą uczestnika konkursu do przyznania mu nagrody , czyli 25 woluminów w każdej kategorii wiekowej.

Wszystkich gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i tym samym rozwijania swoich zainteresowań oraz zdobywania wiedzy. Czytanie to wartościowy sposób na spędzanie wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.