Wyniki konkursu "Z górki na pazurki - moje ferie"

18 marca 2016


Na posiedzeniu w dniu 08.03.2016 r.
Jury wyłoniło laureatów XI edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego
ph. „Z górki na pazurki - moje ferie”.


Prace oceniła komisja w składzie :

Przewodnicząca : mgr Ewelina Hofman - artysta plastyk,

członkowie : mgr Marzena Zacharewicz – artysta plastyk,

mgr Michał Wróblewski – artysta plastyk.

Ogółem na konkurs wpłynęły 452 prace, które oceniane były w trzech kategoriach wiekowych:

Kategoria I (6-8 lat) 124 prace

Kategoria II (9-11 lat) 253 prace

Kategoria III (12-13 lat) 75 prac

W kategorii od 6 do 8 lat przyznano nagrody :

I miejsce – Zuzannie Kucharskiej z Publicznego Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Kietlinie;

I miejsce – Zuzannie Orłowskiej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.

II miejsce – Alicji Kozar z Publicznego Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kietlinie;

II miejsce – Sebastianowi Musiałowi z Publicznego Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Kietlin

II miejsce – Nikoli Pawlak z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

III miejsce – Annie Jędryszek z Publicznego Zespołu Szkolno - Gimnazjalnego w Kietlinie ;

III miejsce – Alicji Kotyrbie ze Szkoły Podstawowej w Wisłoku Wielkim;

Wyróżnienia przyznano:

Hannie Bremerskiej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

Krystianowi Dyktyńskiemu z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagórzu;

Natalii Gębicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

Julii Kaźmierskiej z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku;

Mai Kołodziejczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

Mateuszowi Kucharskiemu z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Dobryszycach;

Michałowi Młodawskiemu z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

Dominice Morawiec z Publicznej Szkoły Podstawowej w Wielgomłynach;

Igorowi Obarzankowi z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku;

Maksymilianowi Wiśniewskiemu z Miejskiego Ośrodka Kultury w PiotrkowieTryb.

Alicji Włóce z Domu Kultury w Gorzkowicach;

Kindze Zbroińskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kobielach Wielkich.

W kategorii od 9 do 11 lat przyznano nagrody :

I miejsce - Zuzannie Dajcz z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

I miejsce – Zuzannie Purzyckiej z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

II miejsce – Kamili Kucap ze Szkoły Podstawowej w Wisłoku Wielkim;

II miejsce – Weronice Poteralskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 ;

III miejsce – Weronice Maciei z Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Tryb.;

III miejsce – Oliwii Olbrych z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 4 w Radomsku

Wyróżnienia przyznano:

Annie Bardzie z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 4 w Radomsku (za 2 prace);

Magdalenie Gębicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

Roksanie Gibner z Domu Kultury w Gorzkowicach;

Sylwii Góźdź z Domu Kultury w Gorzkowicach;

Oliwii Kaweckiej z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 6 w Radomsku;

Jakubowi Kipigrochowi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Radomsku;

Aleksandrze Koch z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

Marcinowi Mularczykowi z Publicznej Szkoły Podstawowej z Woli Blakowej;

Oliwii Panicz z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego nr 4 w Radomsku;

Aleksandrze Poteralskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

Nikoli Pukacz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

Emilii Simkiewicz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku;

W kategorii od 12 do 13 lat przyznano nagrody :

I miejsce -Julii Dziubie z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku;

I miejsce – Michalinie Grzywacz z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku;

I miejsce – Natalii Starczyk z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 5 w Radomsku;

II miejsce – Emilii Wyszkowskiej ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku;

III miejsce – Krzysztofowi Greniukowi ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Radomsku;

III miejsce – Krzysztofowi Januszewskiemu z TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo w Radomsku;

III miejsce – Barbarze Nabiałkowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagórzu;

Wyróżnienia przyznano:

Sarze Anzorge z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie ;

Damianowi Busowi z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie;

Kamili Dajcier z TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej

Ruchowo w Radomsku;

Mateuszowi Foltynowi z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagórzu;

Roksanie Kancerek z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku;

Kacprowi Koziełowi z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagórzu;

Kindze Nowickiej z Publicznej Szkoły Podstawowej w Zagórzu;

Mai Rębisz z Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego nr 7 w Radomsku;

Karolinie Tomaszewskiej z TPD Koło Pomocy Dzieciom i Młodzieży

Niepełnosprawnej Ruchowo w Radomsku.

Uroczyste podsumowanie konkursu nastąpi 18.03.2016 r. (piątek)

o godz. 11.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku.