Wszystko o promocji firmy na Facebooku

13 kwietnia 2018


O tym, dlaczego warto promować swój biznes na Facebooku i jak dobrze to zrobić opowiedział na dzisiejszym szkoleniu w Starterze Radomsko Mariusz Woźniakiewicz z CodeEngineers.com.

Rozpowszechniany od kilku lat stereotyp, że jeżeli nie ma firmy na Facebooku, to nie istnieje, z każdym dniem nabiera większego znaczenia. Facebook można bowiem traktować jedynie jako pewne rozszerzenie strony internetowej, ale w przypadku umiejętnego zastosowania funkcji jakie daje platforma, staje się doskonałym narzędziem budowania wizerunku firmy.

Szkolenie „Social Media w biznesie” podzielone zostało na dwie części. Na początku uczestnicy dowiedzieli się w jaki sposób największe marki przez lata budowały swój wizerunek oraz relacje z fanami. Prowadzący wyjaśnił również, dlaczego emocje, zarówno pozytywne jak i negatywne, są tak ważne w mediach społecznościowych. Druga część spotkania poświęcona była budowaniu kampanii reklamowej Facebook Ads wraz z omówieniem jej najważniejszych cech.

Dzisiejsze szkolenie dotyczące wykorzystania Facebooka w celach biznesowych cieszyło się dużym zainteresowaniem. Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych wydarzeniach organizowanych przez Starter Radomsko. Kolejne już 27 kwietnia o godz. 10.00.

Galeria