Wigilijne spotkanie w Zameczku

20 grudnia 2017


Dziś w restauracji „Zameczek” odbyło się wigilijne spotkanie zorganizowane przez Prezydenta Miasta Radomsko, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej i państwa Andrzeja i Barbarę Kopców.

W wigilijnej wieczerzy w "Zameczku" wzięło udział kilkudziesięciu gości, a także prezydent Radomska Jarosław Ferenc z zastępcą prezydenta Małgorzatą Kańską-Kipigroch i dyrektorem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej Andrzejem Barszczem.

Zebrani wysłuchali fragmentu Ewangelii dotyczącego narodzin Jezusa, odczytanego przez ks. Stanisława Koltyla oraz odmówili modlitwę.

Prezydent Jarosław Ferenc złożył najserdeczniejsze bożonarodzeniowe życzenia.
- Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu zdrowia, radości, spokoju i rodzinnego ciepła, a na nadchodzący Nowy Rok spełnienia najskrytszych marzeń, aby rok 2018 napełnił Was nadzieją i energią potrzebną do realizacji swoich celów. Życzę Państwu także tego, abyście otaczali się życzliwymi i dobrymi ludźmi gotowymi nieść pomoc i wsparcie w trudnych chwilach – mówił prezydent. 

Jarosław Ferenc wspominał także o prawdziwie rodzinnej atmosferze i podziękował właścicielom „Zameczku” - państwu Kopcom – za zorganizowanie wieczerzy. Goście podzielili się opłatkiem i wysłuchali koncertu kolęd i świątecznych przebojów w wykonaniu grupy „Pod presją” oraz zespołu wokalnego z parafii pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Radomsku.