Wigilia w Klubie Seniora+

11 grudnia 2019


Dziś wigilię obchodzili seniorzy z Klubu Seniora+ działającego przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku. Spotkanie wigilijne odbyło się w siedzibie klubu przy pl. 3-ego Maja 13.

Zgodnie z tradycją seniorzy połamali się opłatkiem i złożyli sobie świąteczne życzenia. Do życzeń oprócz kierownik klubu Moniki Nowakowskiej dołączyła się również wiceprezydent miasta Małgorzata Kańska-Kipigroch i dyrektor MOPSu Andrzej Barszcz.

Jest to pierwsza wspólna wigilia klubu, który już niedługo obchodzić będzie okrągły rok działalności. Do życia powołany został 16 grudnia 2018 r. Oficjalna uroczystość związana z tym wydarzeniem odbędzie się natomiast w przyszłym miesiącu.

Klub Seniora to miejsce spotkań osób starszych. Seniorzy spotykają się od poniedziałku do piątku, spędzają razem czas, rozwijają zainteresowania. W klubie organizowane są m.in. zabawy taneczne, koncerty, zajęcia gimnastyczne i inne zajęcia, zależnie od pomysłu członków oraz możliwości finansowych klubu. Spotkania w klubie to dobry sposób poznania nowych ludzi.