Wielkie pomaganie w rytmie zumby. Zebrano ponad 7 tys. [AKTUALIZACJA]

19 marca 2017


Ponad 200 uczestników bawiło się wczoraj na Hali Sportowej przy ZSG nr 4 podczas Wielkiego Charytatywnego Maratonu Zumby na rzecz Rafała Garbaciaka.

Maraton, który odbył się w ramach akcji „Rafał staje na nogi” poprowadziło kilkunastu instruktorów z Radomska, Częstochowy, Warszawy, Krakowa czy Kielc. Podczas imprezy nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych. Był też kiermasz charytatywny oraz stoiska sponsorów. W kawiarence na zumbowiczów czekały domowe ciasta i ciasteczka upieczone przez pracowników urzędu miasta oraz przez samych uczestników.

Czterogodzinny maraton zakończył się wręczeniem przez Prezydenta Miasta Radomsko Jarosława Ferenca podziękowań dla instruktorów oraz wolontariuszy.

Do tej pory na leczenie i rehabilitację Rafała Garbaciaka, który w ubiegłym roku doznał rozległego udaru zebrano ok. 59 tys. złotych. Dzięki kolejnej charytatywnej imprezie z pewnością udało się zebrać dużo więcej. Akcja „Rafał staje na nogi”, której organizatorem jest Hufiec ZHP Radomsko spotkała się z dużym odzewem nie tylko mieszkańców naszego miasta.

Organizatorami maratonu byli: Hufiec ZHP Radomsko, Miasto Radomsko i Panaceum Fitness Club.

Zachęcamy do wspierania akcji "Rafał staje na nogi"

[AKTUALIZACJA]

Podcza Wielkiego Charytatywnego Maratonu Zumb udało się zebrać kwotę 7063,29 zł.

Dziękujemy!