Wielki Test Języka Angielskiego

4 listopada 2016


20 listopada o godz. 11.00 na sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury radomszczanie napiszą Wielki Test Języka Angielskiego. Jest to ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne, które odbędzie się w kilkudziesięciu miastach Polski jednocześnie.

W Radomsku głównym organizatorem testu jest szkoła językowa Perfect English, współorganizatorami I Liceum Ogólnokształcące im. Feliksa Fabianiego oraz MDK. Imprezę objęli Honorowym Patronatem Prezydent Miasta Radomska i Starosta Powiatu Radomszczańskiego.

Partnerem Wielkiego Testu Języka Angielskiego już po raz kolejny jest ETS Global – międzynarodowy wydział Educational Testing Service (ETS) – organizacja non-profit z siedzibą w USA, światowy lider w dziedzinie oceny znajomości języków obcych i badań edukacyjnych.
Podczas Wielkiego Testu Języka Angielskiego w całej Polsce ETS udostępni fragmenty profesjonalnych, uznanych na całym świecie certyfikatów TOEIC® i TOEFL Junior®.

Wielki Test to okazja sprawdzenia swojej znajomości angielskiego – i to zupełnie bezpłatnie. Każdy jego uczestnik ma szansę na zdobycie wielu atrakcyjnych nagród. Wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.radomsko.znaangielski.pl i odpowiedzieć na proste pytanie konkursowe. Na podstawie odpowiedzi na to jedno pytanie wytypowani będą zwycięzcy konkursu.

Więcej na www.radomsko.znaangielski.pl oraz www.polskaznaangielski.pl.