Urząd Marszałkowski zaprasza na bezpłatne szkolenie

10 marca 2017


Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na bezpłatne szkolenie dla przedsiębiorców oraz firm szkoleniowych pt. „Zmieniamy Łódzkie z Funduszami Europejskimi – szkolenia i doradztwo w nowej odsłonie”, które odbędzie się 17 marca 2017 roku w „EC1 Łódź — Miasto Kultury” ul. Targowa 1/3 w Łódzi.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW:

Zainwestuj w siebie i swoich pracowników! Dzięki pieniądzom unijnym będzie to możliwe. Aż 83 miliony zł w regionie łódzkim przeznaczone są na podniesienie kwalifikacji w tym m.in. na szkolenia, doradztwo, studia podyplomowe. Przyjdź na seminarium, a dowiesz się wszystkiego!

DLA FIRM SZKOLENIOWYCH:

Masz firmę szkoleniową? Nie czekaj i działaj! Zarejestruj się w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). Masz niepowtarzalną szansę, żeby podczas seminarium skorzystać z mobilnego punktu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i wpisać swoją firmę do BUR. Dzięki temu będziesz mógł szkolić pracowników firm z województwa łódzkiego, w ramach Podmiotowego Systemu Finansowania.

Jeżeli nie dokonałeś jeszcze rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych chcielibyśmy Cię zachęcić do skorzystania z mobilnego punktu rejestracji, który będzie działać równolegle do seminarium. Konsultanci PARP będą do Twojej dyspozycji w EC1 i pomogą w uzupełnieniu formularza rejestracyjnego (Karta Podmiotu) oraz dokonają na miejscu weryfikacji danych. Daje to możliwość uzyskania wpisu do Bazy Usług Rozwojowych w ciągu jednej wizyty. Dzięki rejestracji w Bazie z pomocą konsultantów PARP zaoszczędzisz czas i wyjaśnisz wszelkie wątpliwości dot. funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych.

Zgłoszenia chęci skorzystania z mobilnego punktu rejestracji należy dokonać niezależnie od zgłoszenia na seminarium wysyłając e-mail na adres: mobilny_uslugirozwojowe@parp.gov.pl. Z przyczyn organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona.

A ponadto…

Podczas seminarium będzie można skorzystać z bezpłatnych konsultacji z zakresu Funduszy Europejskich, dowiedzieć się czym jest Podmiotowy System Finansowania, gdzie pozyskać bony rozwojowe dla siebie i dla swoich pracowników, poznać historie beneficjentów, którzy skorzystali z Funduszy Europejskich, a na koniec do działania zmotywuje Dorota Wellman. Już teraz zarejestruj się i przyjdź na seminarium. Udział jest bezpłatny.

Organizatorem wydarzenia jest Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Zapisz się już dziś i przyjdź na seminarium.