Starter szkoli: Projektowanie doświadczeń klientów i użytkowników

23 stycznia 2019


Już 30 stycznia 2019 r. o godz. 11:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości Starter Radomsko odbędzie się spotkanie pt. „Projektowanie doświadczeń klientów i użytkowników”.

Przedstawiciele agencji Push Buttons opowiedzą o tym, jak projektować pozytywne doświadczenia klientów. Spotkanie zostanie poprowadzone w formie szkolenia połączonego z warsztatem, podczas którego uczestnicy będą mogli wypróbować prezentowane metody w odniesieniu do ich własnych firm.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się:

- jak skutecznie wsłuchiwać się w potrzeby i wymagania klientów,
- w jaki sposób projektować produkty i usługi zorientowane na użytkowników,
- jak zaprojektować zachwycającą obsługę klientów w swojej firmie,
- dlaczego małe rzeczy robią różnicę.

Push Buttons to agencja user experience projektująca doświadczenia - klientów i użytkowników. Łączy wiedzę technologiczną z zamiłowaniem do designu.

Misją agencji jest pomoc firmom w dostarczaniu rozwiązań przyjaznych ich klientom, poprzez:

- projektowanie i tworzenie użytecznego oprogramowania,
- dbanie o ich wizerunek w sieci,
- dzielenie się wiedzą i doświadczeniem.

Spotkanie poprowadzi Sebastian Białas - absolwent kierunku Informatyka na Politechnice Śląskiej. W 2011 r. ukończył studium managerskie Mini MBA na Uniwersytecie Łódzkim.

W branży IT od 2006 roku. Początkowo jako programista, następnie team leader oraz project manager. Brał udział w projektach IT dla sektora publicznego o łącznej wartości przekraczającej 300 mln pln. Po zakończeniu pracy dla korporacji, w kolejnych firmach piastował stanowiska dyrektorskie doradzając zarządom spółek w kwestiach IT. Pracował nad rozwiązaniami dla sektorów publicznego, medycznego oraz prywatnego.

Od 2014 roku zafascynowany tematyką user experience do tego stopnia, że postanowił założyć własną agencję. Od tej pory stara się szerzyć filozofię projektowania zorientowanego na użytkownika.