Starter Radomsko zaprasza na wrześniowe spotkania inspiracyjne i szkolenia

1 września 2017


Co prawda ciepłe letnie dni dobiegają końca, ale wrzesień ze Starterem Radomsko zapowiada się naprawdę gorąco. Zapraszamy do udziału w spotkaniach inspiracyjnych i szkoleniach.

07.09 | Starter Inspiruje | Cyfrowi nomadzi i inne trendy

Spotkanie z Cezarym Stacewiczem ze Startup Spark

Jak będzie wyglądał świat na styku cywilizacji ludzi i maszyn, sztucznej inteligencji, ultraefektywnych środków transportu i nieograniczonego, dostępnego wszędzie Internetu? I jak odnaleźć się - a jeszcze lepiej - łączyć pracę z pasją i podróżami?

Na spotkaniu dowiesz się:
- jak wygląda codzienność cyfrowego nomady,
- jakie inne trendy zmieniają oblicze dzisiejszej pracy,
- jak skutecznie łączyć pracę z pasją i przyjemnością,
- jakie możliwości daje tworzenie własnych projektów i praca zdalna.

Cezary Stacewicz - lodzermensche w @zaznajlodzi, mentor w Startup Spark od internacjonalizacji i contentu video, człowiek virality i guerrilla marketingu (od wykorzystanie niestandardowych form marketingowych, np. tzw. marketing partyzancki) w Incred Digital. Autostopowicz i Digital Nomad jednocześnie. Zaangażowany w milion mniejszych projektów. Fan trendów przyszłości, podróży z plecakiem i dobrych książek.

12.09 | Starter Inspiruje | Biznes w designie – jak prowadzić kreatywny biznes

Spotkanie z Borysem Piasnym z DARE

Podczas spotkania Borys opowie o tym, jak postawić swoje pierwsze kroki w przemyśle kreatywnym. Przedstawi case study DARE - studia zajmującego się animacją i postprodukcją filmową. Czego unikać i jak rozwijać swój biznes oraz jak sprawić, by design był nie tylko procesem kreatywnym ale i procesem biznesowym?

Na spotkaniu dowiesz się:
- jak zacząć swój kreatywny biznes,
- jak budżetować i zarządzać produkcją,
- jakie kompetencje potrzebne są do prowadzenia studia.

Borys Piasny - producent i C.E.O w DARE studio. Swoje pierwsze szlify w filmie zdobył w studio filmowym Se-Ma-For. Jako producent i założyciel DARE studio współpracuje z największymi polskimi agencjami i studiami filmowymi przy produkcji materiałów reklamowych i filmowych.

19.09 | Starter Szkoli | Jak tworzyć skuteczne treści, czyli content marketing

Dziś nie sprzedaje się reklama, tylko wartościowe treści, czy inaczej: content. Teksty na blogu, grafiki, infografiki, video… wszystko to, co jest atrakcyjne i ma wartość dla odbiorcy. Szczególnie w crowdfundingu i przy organizacji zbiórek content odgrywa kluczową rolę w przekonaniu internautów do swojego projektu.

Na szkoleniu dowiesz się:
- jakie istnieją typy treści w marketingu oraz jakim celom służą,
- jakie treści są potrzebne do zbiórki finansowania społecznościowego oraz jakimi zasadami kierować się przygotowując je.

28.09 | Starter Szkoli | Dobry plan promocji podstawą sukcesu

Każde przedsięwzięcie biznesowe wymaga działań marketingowych, a w szczególności - promocji. Kampanie crowdfundingowe, na których skupimy się na szkoleniu, nie mają racji bytu bez działań nagłaśniających zbiórkę i przyciągających wspierających. W jaki sposób zaplanować strategię promocji, która pozwoli osiągnąć sukces?


Na szkoleniu dowiesz się:

- z jakich komponentów powinien składać się dobry plan promocji,
- jak opisać grupy odbiorców,
- czym są i jak wybrać właściwe kanały marketingowe.
- jak rozpisać plan taktyczny działań promocyjnych.

Więcej informacji o projekcie na www.starter.radomsko.pl i na facebookowym profilu Starter Radomsko.