Starter Radomsko radzi jak zarządzać swoim czasem

3 marca 2017


Starter Radomsko nie zwalnia tempa! W czwartek 2 marca w Muzeum Regionalnym w Radomsku młodzi radomszczanie spotkali się z Bartoszem Filipem Malinowskim, który podpowiedział im jak organizować swój czas w sposób przemyślany i dający optymalne rezultaty.

Jak pokonać przepaść dzielącą wizję i cel, którą wyznaczają sobie młodzi ludzie, a której nie mogą zrealizować jako osoby dorosłe? Na to pytanie odpowiadał współtwórca Startera Radomsko Bartosz Filip Malinowski. Jego zdaniem, jedną z przeszkód stojących na drodze do sukcesu jest niewłaściwe zarządzanie czasem w długoterminowej perspektywie.

- Dziś porozmawiamy o tym, jakie cele i plany mają młodzi radomszczanie. Spróbujemy je uporządkować z wykorzystaniem konkretnych narzędzi. Do dyspozycji mamy specjalne szablony, metodę „Getting Things Done” oraz aplikacje do zarządzania czasem, które mogą wykorzystać uczestnicy szkolenia – wyjaśnia Bartosz Filip Malinowski.

Podczas czwartkowego szkolenia młodzi radomszczanie dowiedzieli się, jak wykonać kolejne kroki, dzięki którym zdobędą kompetencje dające możliwość realizacji większych projektów dotyczących spraw społecznych lub kulturalnych.

Starter Radomsko daje wiedzę, inspiruje i aktywizuje społeczność. Dlatego warto odwiedzić stronę Starter Radomsko oraz fanpage na Facebooku.