Starter Radomsko o zarządzaniu i byciu liderem

7 lipca 2017


Za nami kolejne spotkanie realizowane w ramach Starter Radomsko. Tym razem radomszczanie dowiedzieli się jak w sprawny i zorganizowany sposób zarządzać zespołem.

W piątkowe popołudnie w kawiarni Kofeina Radomsko odbyło się spotkanie inspiracyjne z założycielem firmy CrowdThinks Bartoszem Filipem Malinowskim. Spotkania inspiracyjne mają na celu pokazanie młodym radomszczanom, że dzisiejsze czasy dają spore możliwości - pracę w wymarzonym zawodzie czy pracę  dla dużych firm z dowolnego miejsca na ziemi. Możliwości są nieograniczone, jedyne co stoi na przeszkodzie to brak wyobraźni i brak odwagi.

Tematem spotkania było 10 zasad zarządzania zespołem – Kierowanie grupą to ciężki kawałek chleba. Odpowiedzialność, konflikty do rozładowania i natłok zadań. W swojej pracy zawodowej popełniłem wszystkie możliwe błędy w tym zakresie, ale też nauczyłem się, co robić właściwie. Tą wiedzą chcę się z Wami podzielić pod kątem wyzwań stojących przed Wami i Waszymi zespołami – mówił podczas spotkania Flip Malinowski, który przekazał radomszczanom praktyczne wskazówki oraz na przykładach z życia wziętych przedstawił dobre praktyki dotyczące zarządzania pracą zespołu.

W spotkaniu inspiracyjnym uczestniczył prezydent Jarosław Ferenc, który życzył młodym i przedsiębiorczym radomszczanom samych sukcesów i oryginalnych pomysłów na własne wymarzone kariery zawodowe.