Starter Radomsko dla młodych i przedsiębiorczych

15 lutego 2017


Za nami pierwsze spotkania z radomszczańską młodzieżą w ramach projektu Starter Radomsko. Bartosz Filip Malinowski, współtwórca Startera odwiedził dziś uczniów Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska i Zespołu Szkół Elektryczno-Elektronicznych.

Każdy może osiągnąć sukces. Mając dobry pomysł, determinację, plan, dobrą organizację oraz wartościowych ludzi wokół siebie i odrobinę szczęścia można spełnić swoje marzenia. Wykorzystać swoje pasje do realizacji wyznaczonych celów, nie tylko biznesowych, ale także osobistych czy społecznych. Właśnie w ten sposób osiągnęli sukces chociażby polscy twórcy popularnej gry SuperHot. Do tego swoje przedsięwzięcie sfinansowali stosując crowdfunding czyli finansowanie społecznościowe.

O tym, że warto wierzyć w siebie i swoje marzenia, a także o tym, co może pomóc w ich realizacji mówił gość spotkania, współtwórca Startera Radomsko Bartosz Filip Malinowski. Kolejne spotkania inspiracyjne już jutro. Projekt Starter Radomsko dotrze do uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1, I Liceum Ogólnokształcącego oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych.

Starter Radomsko daje wiedzę, inspiruje i aktywizuje społeczność. Dlatego warto odwiedzić stronę Starter Radomsko, fanpage na Facebooku i zapisać się na wydarzenia skierowane dla młodzieży (najbliższe już w poniedziałek 20 lutego br. o godz. 17.00 w Kofeinie przy ul. Sierakowskiego), a także dla przedsiębiorców sektora MŚP ( najbliższe 28 lutego w godzinach 17.00 – 20.00 w Miejskim Domu Kultury).