Skrzyżowanie, droga i chodnik - kolejne inwestycje w Radomsku

5 lutego 2016


Firma POZIOM Eugeniusz Mądry z Radomska bedzie wykonawcą trzech inwestycji drogowych na terenie Radomska. Do końca czerwca br. przebudowane zostanie skrzyżowanie ulic Narutowicza i Norwida, przebudowana ulica Graniczna oraz wybudowany chodnik na Orzeszkowej.

Przebudowa skrzyżowania ulic Narutowicza i Norwida obejmie wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego, chodnika i zjazdów z kostki, budowę kanalizacji deszczowej i usunięcie kolizji z siecią telekomunikacyjną. Roboty będą dotyczyć skrzyżowania i odcinka ulicy Norwida do Wiejskiej.
Na całej długości ulicy Granicznej (ok. 200 metrów) wykonana zostanie nawierzchnia z betonu asfaltowego wraz z poboczem z kruszywa.
Na ulicy Orzeszkowej po stronie północnej na całej długości ulicy (ok. 620 metrów) powstanie chodnik i zjazdy do posesji z kostki brukowej.  

W przetargu na to zadanie wzięło udział 7 wykonawców, oferta radomszczańskiej firmy POZIOM uznana została za najbardziej korzystną.
Zaproponowana za opisane prace cena to ok. 320 tys. zł. Umowa już została podpisana, prace ruszą, jak tylko pozwoli na to pogoda.