SIEDEM MEDALI UMLKS RADOMSKO

9 maja 2016

W odbywających się 7 i 8 maja Mistrzostwach województwa łódzkiego LZS w tenisie stołowym , startujący zawodnicy UMLKS Radomsko zdobyli siedem medali!.
Najcenniejsze złote zdobyła w kat. młodziczek w grze singlowej Kinga Więcławska , oraz w grze deblowej seniorek Aleksandra Niemiec w parze z M. Smugą/GUKS Gorzkowice/.
Srebrne medale zdobyła Ola Niemiec w grze singlowej seniorek oraz Mateusz Czapla w deblu kadetów wraz z Jonaszem Kaniowskim z Gorzkowic.
Brązowe medale zdobyli w singlu kadetów M. Czapla , oraz bracia Hubert i Kacper Wolscy w deblu młodzików oraz M. Czapla w grze mieszanej kadetów z Magdą Włodarczyk z Moszczenicy !.
W mistrzostwach startowało w sumie 12 zawodników UMLKS Radomsko. Premiowane awansem do Finałów Mistrzostw Polski LZS w Pleszewie 17-19.06.br. miejsca to Kinga Więcławska w młodziczkach i Mateusz Czapla w kadetach.