Ruszyły kursy w ramach II edycji Radomszczańskiego Budżetu Obywatelskiego

10 marca 2017


Dziś seniorzy, którzy zapisali się na kursy językowe oraz kurs komputerowy spotkali się w urzędzie miasta, gdzie zainaugurowano realizację projektów w ramach budżetu obywatelskiego.

Rozpoczęła się realizacja zwycięskich projektów w ramach II edycji BO pn. "Podnoszenie kompetencji językowych seniorów" oraz "Seniorzy otwarci na świat – Edukacja komputerowa osób starszych".

Kurs języka niemieckiego poprowadzi pani Anna Kapuściarek, w grupach o stopniu podstawowym i średnio-zaawansowanym. Zajęcia z j. niemieckiego odbywać się będą w środy o godz. 15.30 (g. średnio zaawansowana) i 16.30 (g. podstawowa).

Zajęcia z języka angielskiego poprowadzi pani Marta Szuler. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godz. 15.30 i 16.30 (g. podstawowe) oraz w czwartki o godz. 17.15 (g. podstawowa) i o godz. 18.15 (g. średnio zaawansowana).

Kurs informatyczny poprowadzi pan Roman Służewski w Zespole Szkół Elektryczno-Elektronicznych w sali 007 (parter). Zajęcia będą się odbywały w poniedziałki o godz. 18.00 (g. podstawowa), wtorki o godz. 16.00 (g. podstawowa) i godz. 17.15 (g.  średnio zaawansowana).