Ruszają zapisy do VII edycji Konkursu Wiedzy o Radomsku

9 października 2017


Może w nim wziąć udział każdy mieszkaniec miasta, niezależnie od wieku. Uczestnicy mogą startować w dwóch kategoriach: Test Wiedzy oraz Pocztówka.

Test odbędzie się 26 listopada o godz. 14.00 w Muzeum Regionalnym im. S. Sankowskiego w Radomsku. Zakres tematyczny testu obejmuje zagadnienia związane z historią oraz współczesnością Radomska. Materiały do przygotowań są informacjami ogólnodostępnymi. Wszyscy uczestnicy będą rozwiązywali ten sam test, ale zwycięzcy zostaną wyłonieni w osobnych przedziałach wiekowych – „szkoła podstawowa”, „gimnazjum” oraz „open” (ta kategoria obejmuje osoby w wieku powyżej 16 lat). Wyniki testu będą ogłoszone tego samego dnia.

W kategorii Pocztówka zadaniem uczestnika jest nadesłanie pracy wykonanej dowolną techniką. Praca ma być projektem pocztówki (tylko awers). Może to być zdjęcie, grafika, wyklejanka... Trzy najlepsze projekty zostaną wydane w formie prawdziwej pocztówki.

Nagrodami w konkursie są m.in. głośniki bezprzewodowe, słuchawki, powerbanki, pendrive oraz książki. Do testu wiedzy zgłaszać się można poprzez maila pawel.dudek@zhp.net.pl lub osobiście w siedzibie hufca (ul. Bugaj 3) do 23 listopada. Projekt pocztówki należy dostarczyć do 16 listopada br.

Organizatorem Konkursu Wiedzy o Radomsku jest ZHP Hufiec Radomsko. Konkurs jest współfinansowany z budżetu miasta Radomska.

Do pobrania:
Regulamin konkursu