Rozstrzygnięcie konkursu „Moja Przygoda w Muzeum”

21 czerwca 2017


We wtorek 20 czerwca w Muzeum Regionalnym im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku odbyło się rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród w Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Moja Przygoda w Muzeum”.

Wręczenia nagród dokonały Pani Prezydent Małgorzata Kańska – Kipigroch oraz Pani Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Małgorzata Krupska. Serdecznie gratulujemy nagrodzonym oraz składamy podziękowania wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrodzone prace zostaną wysłane do Muzeum Okręgowego w Toruniu, gdzie odbędzie się finalny etap konkursu.

 

Lista nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie "Moja Przygoda w Muzeum":

  • w kategorii wiekowej od 5 do 6 lat:

I nagroda dla Bartosza Węgrzyńskiego z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
II nagroda dla Hanny Gaik z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
III nagroda dla Niny Dyły z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
wyróżnienia dla:
 - Tymona Dzitkowskiego z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku
 - Oliwiera Ostojskiego z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku

  •   w kategorii wiekowej od 7 do 9 lat:

wyróżnienie dla:
- Mateusza Zatonia z Publicznego Przedszkola nr 2 w Radomsku

  • w kategorii wiekowej od 10 do 12 lat:

I nagroda dla Wiktorii Myśliwiec z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
II nagroda dla Kacpra Zatonia z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Natalii Szelki z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Damiana Busa z Zespołu Szkolno Gimnazjalnego w Kodrębie
wyróżnienia dla:
- Piotra Wojtasińskiego z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku
- Adriana Krogulca z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
- Julii Chwałkowskiej z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie

  • w kategorii wiekowej od 13 do 15 lat:

I nagroda dla Patrycji Miary z Publicznego Gimnazjum nr 2 w Radomsku      
II nagroda dla Weroniki Miśkiewicz z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Nikoli Stawowskiej z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Piotra Dubiaka z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Magdaleny Czubak z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
III nagroda dla Eweliny Stefańskiej z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie
wyróżnienie dla:
- Marceliny Siwczyk z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Kodrębie

 

Organizatorzy: Miasto Radomsko, Muzeum Regionalne im. Stanisława Sankowskiego w Radomsku.