RIPH zaprasza 12 października na warsztaty i spotkanie

2 października 2017


Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku zaprasza na październikowe warsztaty i spotkanie.

 

Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku zaprasza na  spotkanie z przedstawicielem ŁSSE poświęcone projektowi StrefaRozwoYOU i bonom na usługi rozwojowe. Spotkanie odbędzie się 12 października 2017 r. o godzinie 9.30 w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Radomsku przy ul. Kościuszki 6 w sali 218. Organizatozy podkreślają, że niewykluczony jest udział przedstawicieli Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, którzy zaprezentują uczestnikom spotkania zasady funkcjonowania oraz korzyści wynikające z Bazy Usług Rozwojowych.

Spotkanie informacyjne

 

Rejestracji na to spotkanie można dokonać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie RIPH w Radomsku: https://goo.gl/yJE5ZH

Tego samego dnia tj. 12 października o godz. 11.00 zaplanowano także prezentację dla przedsiębiorców oraz osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej dotyczącą narzędzi portalu biznes.gov.pl i warsztatów z jego obsługi.

Warsztaty

 

Program warsztatu:
1. Portal biznes.gov.pl wsparciem dla przedsiębiorcy:
- poradniki przedsiębiorcy;
- wyszukiwarka procedur;
- Centrum Pomocy Przedsiębiorcy.
2. Portal biznes.gov.pl – przegląd praktycznych informacji z zakresu działalności gospodarczej (ułatwienia dla przedsiębiorców, Fundusze Europejskie 2014-2020).

Warsztat poprowadzi Pan Przemysław Ruchlicki (DW), ekspert prawno-gospodarczy Krajowej Izby Gospodarczej, ekspert prawny w projekcie „Rozwój Pojedynczego Punktu Kontaktowego Trzeciej Generacji”.
Zgłoszeń na warsztat można dokonywać do 2 października pod adresem: https://goo.gl/3SFFRQ