Radomsko na targach meblowych

1 marca 2016


Trzynastu producentów mebli regionu radomszczańskiego weźmie udział w zbliżającym się forum wystawienniczym – Międzynarodowych Targach Poznańskich Meble Polska 2016, które odbędą się w dniach 8 -11 marca 2016 r. w Poznaniu. Na czterystu metrach kwadratowych, pod wspólnym szyldem RADOMSKO MEBLUJE, nowe kolekcje zaprezentują firmy: GREEN VALLEY, MEBLE DĄB, MEBLE GNIATKOWSKI, MEBDOM, MEBLE GOŁĄB, MEBLE NOWICKI, MEBLE OLEJNIKOWSKI, MEBEL SOKÓŁ i MEBLOMAX. W targach udział wezmą także firmy: FAMEG Sp. z o.o., MEBIN, MEBLE KRYSIAK oraz BADI s.c.

 

Targi są doskonałą okazją do zaprezentowania nowości naszej oferty produktowej. Bardzo ważna jest także możliwość spotkania i rozmowy z partnerami handlowymi” – zgodnie podkreślają uczestnicy tegorocznej wystawy.

 

Udział w targach to konsekwentna realizacja projektu RADOMSKO MEBLUJE, w ramach którego promowany jest meblowy potencjał Radomska - jednego z sześciu najważniejszych ośrodków meblowych w Polsce. Wybór miejsca prezentacji oferty radomszczańskich producentów mebli nie jest przypadkowy. Targi Meble Polska należą bowiem do jednych z największych wydarzeń tego typu w Europie Środkowo – Wschodniej.