Radomsko Mebluje z Mixerem Regionalnym

30 sierpnia 2016


Po raz kolejny Radomsko weźmie udział w organizowanej w Łodzi w dniach 3 – 4 września br. największej imprezie promocyjnej naszego regionu pn. „Mixer Regionalny Łódzkie 2016”.

Program XIII edycji wydarzenia zapowiada się niezwykle barwnie i interesująco. W sobotę Mixer zainaugurowany zostanie koncertami polskich wykonawców, w niedzielę na Scenie Regionalnej zaprezentują się zespoły muzyczne z naszego województwa. A w niedzielę ulica Piotrkowska zamieni się w arenę wystawienniczą dla ponad 130 wystawców z wszystkich gmin i powiatów oraz regionów partnerskich.

W wydarzeniu tym nie mogłoby zabraknąć Radomska, które pod wspólnym szyldem - RADOMSKO MEBLUJE promować będzie potencjał jednej z najważniejszych gałęzi radomszczańskiego przemysłu. Tym razem na wspólnym stoisku projektu swoją ofertę przedstawi Firma Fameg Sp. z o. o., która reprezentować będzie branżę meblarską z naszego regionu. W miejscu ekspozycji będzie można otrzymać także materiały reklamowe pozostałych producentów mebli. W ubiegłym roku stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że również w tym roku odwiedzi je liczna grupa osób zainteresowanych zakupem mebli w Radomsku.

Ekspozycja projektu RADOMSKO MEBLUJE usytuowana będzie przy ulicy Piotrkowskiej w okolicach łódzkiego magistratu.

Mixer Regionalny 2016