Radomsko Mebluje na Mixerze Regionalnym

12 września 2018


Za nami kolejna udana edycja Mixera Regionalnego, podczas którego wzorem lat ubiegłych, wszystkim odwiedzającym stolicę województwa łódzkiego, prezentowaliśmy potencjał radomszczańskiego meblarstwa.W tym roku towarzyszyła nam firma Mebdom, która specjalizuje się w produkcji mebli w okleinach naturalnych, modyfikowanych i z drewna litego. W swojej ofercie posiada kolekcje przeznaczone do powierzchni mieszkalnych: pokoju dziennego, jadalni czy sypialni a także gabinetów. Stoisko firmy cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, tym bardziej, że od niedawna w łódzkim salonie meblowym Empir posiada własny punkt sprzedaży. Goście zwracali szczególną uwagę na wysoką jakość wykonania mebli i przede wszystkim interesujące wzornictwo producenta.

Wśród odwiedzających stoisko Radomsko Mebluje, padały pytania o meble do każdego pomieszczenia w domu czy w mieszkaniu. Z rozmów wynikało, że konsumenci coraz bardziej doceniają jakość rodzimych produktów i takimi chcą się otaczać. Doskonałą pomocą przy  prezentacji oferty firm zrzeszonych w projekcie  Radomsko Mebluje, była tegoroczna edycja katalogu meblarskiego, który przyciągał uwagę gości i spotkał się z dobrym przyjęciem.

Zainteresowanie wzbudziła również niecodzienna scenografia naszego stoiska - autorką była Joanna Sroczyńska - humorystycznie prezentująca sposób obsługi klienta przez radomszczańskich meblarzy. Odwiedzający bardzo chętnie fotografowali się na jej tle, a swoje zdjęcia umieszczali na profilu Radomsko Mebluje.

Udział w kolejnej edycji Mixera Regionalnego – największej imprezie promocyjnej województwa łódzkiego pozwolił na utrwalenie wizerunku Miasta Radomsko jako meblowego serca regionu.

Galeria