Radomsko Mebluje docenione na targach w Poznaniu

17 marca 2017


Dobiegają końca rozpoczęte 14 marca br. Międzynarodowe Targi Poznańskie „Meble Polska”, w których po raz trzeci uczestniczy projekt Radomsko Mebluje. 

W tym roku stoisko zorganizowane przez Urząd Miasta jest wyjątkowo atrakcyjne i umiejscowione w centrum hali wystawienniczej. Na 560 metrach kwadratowych wystawiło się 11 radomszczańskich firm meblarskich. Firmy wraz z urzędem miasta dołożyły starań, aby wspólne stoisko przyciągnęło uwagę gości odwiedzających tegoroczną edycję imprezy.

Stoisko zostało zaprojektowane przez Joannę Sroczyńską - instruktora z Miejskiego Domu Kultury  z wykształcenia plastyka, dekoratora wnętrz i scenografa, na  co dzień artysty plastyka, rozwijającego pasje radomszczańskiej młodzieży.  W założeniu stoisko miało nawiązywać do prostoty i elegancji, które zawsze idą w parze. Uzupełnione o lustrzane dodatki, powiększyły przestrzeń i nadały jej przestronności, a jasna i żywa kolorystyka wprowadziła wiosenny klimat.

Radomszczańscy przedsiębiorcy oraz Prezydent Miasta Radomsko Jarosław Ferenc, który odwiedził wystawców w czwartek 16 marca wysoko ocenili tegoroczną adaptację powierzchni i aranżację stoiska, które wzbudziło zainteresowanie gości.

- Cieszę się, że tym razem mogę odwiedzić naszych lokalnych przedsiębiorców na międzynarodowych targach, które są najważniejszym wydarzeniem w kraju dla branży meblowej. Dzięki regularnej obecności w Poznaniu umacniają swoją pozycję i budują wspólną markę Radomsko Mebluje - podkreśla prezydent.

Obok projektu Radomsko Mebluje zaprezentowały się firmy: Fameg, Mebin i Meble Krysiak.

Można śmiało powiedzieć, że meble z Radomska to połączenie wysokiego standardu jakości i najnowszych trendów w designie. Goście odwiedzający stoisko podkreślali dbałość o detale i dobre wykończenie produktów. Obsługa stoiska i wystawcy chętnie udzielali informacji na temat producentów, materiałów, z których wykonane są meble, a przede wszystkim ich funkcjonalności. Na uwagę zasługują materiały tapicerskie, które w połączeniu z drewnem dały efektowne rozwiązanie.  Nasi wystawcy podczas tegorocznej edycji zaprezentowali meble kuchenne, do salonu, jadalni, hotelowe, restauracyjne i oczywiście stylizowane, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem.

Udział w tegorocznych targach poznańskich można zaliczyć do udanych. Radomszczańscy producenci jeszcze mocniej zaznaczyli swoją obecność na rynku, ugruntowując tym samym swoją markę.