PUP zaprasza na giełdę pracy

6 lutego 2017


Powiatowy Urząd Pracy w Radomsku w dniu 14 lutego br. (wtorek) o godzinie 9.00 zorganizuje giełdę pracy dla agencji pracy Gi Group Sp. z o.o. na stanowisko pracownik produkcji (oferta skierowana dla kobiet). Tego samego dnia o godzinie 10.30 firma spotka się z chętnymi mężczyznami na stanowisko pracownik produkcji.

Praca odbywać się będzie na 3 zmiany. Wymagania, które muszą spełniać kandydaci do pracy to przede wszystkim chęci i motywacja.

Ważne! Giełda pracy skierowana jest zarówno do osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku jak i osób niezarejestrowanych, które same aktywnie poszukują pracy lub chcą zmienić swoją dotychczasową pracę.

Organizowane wydarzenie będzie więc doskonałą okazją dla pracodawcy do zaprezentowania oferty pracy oraz pozyskania nowych pracowników, a dla osób poszukujących pracy okazją do bezpośredniego kontaktu i rozmowy z pracodawcą.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w giełdzie pracy proszone są o kontakt osobisty
z doradcami klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku (ul. Tysiąclecia 2, 97-500 Radomsko – boksy od nr 4 do 18 ) lub w Filii PUP w Przedborzu (ul. Pocztowa 30, 97-570 Przedbórz). Szczegółowe informacje można również uzyskać telefonicznie dzwoniąc pod nr (44) 683 73 56 – 58 wybierając nr wew.  31 lub 42.