Puchar dla Drukarza

10 lutego 2019


Drukarz Radomsko pokonał Gminę Kodrąb 2:1 w finale Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Radomska. 

Zawody zorganizowały Miasto Radomsko, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz zrzeszenie powiatowe Ludowych Zespołów Sportowych w Radomsku. W sobotę i niedzielę w hali przy PSP nr 6 wystąpiło 15 amatorskich drużyn piłkarskich z Radomska i powiatu radomszczańskiego. Po przeprowadzeniu eliminacji 9 drużyn awansowało do rozgrywek grupowych. Najlepsze 4 – Drukarz, Gomunice, Kodrąb i Lgota Wielka – rywalizowały w półfinałach.

W meczu o 3. miejsce Lgota Wielka pokonała Gomunice 1:0, a w finale Drukarz reprezentujący Miasto Radomsko – Gminę Kodrąb 2:1.

Najlepszym strzelcem turnieju został Wiktor Majewski z Drukarza, a najlepszym bramkarzem został wybrany Kamil Nowicki z Gminy Kodrąb

Puchary, medale i nagrody wręczali najlepszym: w imieniu prezydenta Radomska Jarosława Ferenca – radny miejski i pracownik MOSiR-u – Paweł Kałdoński, Janusz Kamiński z radomszczańskiego LZS-u oraz Grzegorz Adamczyk wiceprezes Okręgowego Związku Piłka Nożnej Piotrkowie Trybunalskim i Zdzisław Wawrzewski zastępca przewodniczącego Wojewódzkiego Zrzeszenia LZS w Łodzi

- Kolejny taki turniej, już nie w hali, a na boiskach trawiastych odbędzie się w czerwcu – zapowiedział Paweł Kałdoński.

Galeria