Przegląd miejskich inwestycji

18 lipca 2017


Sezon inwestycyjny w Radomsku już w pełni. Prezydent Jarosław Ferenc sprawdzał dziś postęp prac oraz część zakończonych projektów, a także rozmawiał z mieszkańcami o ich dalszych potrzebach i oczekiwaniach inwestycyjnych.

Prezydent oglądał m.in. nowy chodnik przy ulicy Leszka Czarnego. Z realizacji tej inwestycji cieszą się mieszkańcy osiedla, którzy pytali o możliwość budowy ponadplanowych przejść do parkingu, dzięki którym nie będzie potrzeby chodzenia po trawie. Pomysł mieszkańców został wzięty pod uwagę, a dodatkowe dojścia do parkingu już niebawem pojawią się przy nowym chodniku przy ulicy Leszka Czarnego.

Mieszkańcy zaproponowali dodatkowe wejścia na nowy chodnik przy ulicy Leszka Czarnego.

Skontrolowano też wykonanie nowych nakładek bitumicznych na ulicy Bugaj oraz Ściegiennego, które zostały położone w ubiegłym tygodniu. Remonty zostały wykonane bez zastrzeżeń, a nowe nakładki będą służyć mieszkańcom przez długi czas.

W ubiegłym tygodniu ulica Ściegiennego zyskała nową nakładkę.

Remont ulicy Bugaj przeprowadzono na odcinku od Zespołu Szkół Ekonomicznych do II Liceum Ogólnokształcącego.

To jednak nie koniec inwestycji drogowych, jakie przeprowadza Miasto Radomsko. Obecnie trwa remont ulicy Prusa, gdzie na całej jej długości położona zostanie nowa nakładka. Budowany jest również nowy chodnik na ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. W najbliższym czasie ruszą również kolejne remonty radomszczańskiej infrastruktury drogowej, będzie to nakładka asfaltowa na ulicy Krzywoustego oraz budowa parkingu przy ulicy Piastowskiej.

Na części ulicy Marii Skłodowskiej-Curie położono już nowy chodnik.