Programu OLEQ: Bezpłatne warszaty ze Starterem Radomsko

23 stycznia 2019


Starter Radomsko zaprasza na bezpłatne warsztaty dotyczące Programu OLEQ, który opiera się  na przekonaniu o potrzebie spójności, zintegrowania i uruchomienia całego potencjału człowieka, ponieważ tylko człowiek zintegrowany może być naprawdę skuteczny w swoim działaniu i kreować życie, jakiego pragnie.

Warsztaty odbędą się 12 i 14 lutego 2019 roku o godz. 12.00.

Zapisy pod numerem 44 683 44 84 lub e-mail: starter@radomsko.pl

Ilość miejsc ograniczona.

OLEQ – cztery wymiary

O – oryginalność: Kim jestem? Na czym polega moja wyjątkowość?
L – logika: Jak myślę? Jakie mam przekonania – na temat świata, innych i siebie samego?
E – energia: Co mnie uskrzydla? Co zabiera mi energię i sprawia, że wegetuję? Co pomaga mi działać? Co mnie motywuje?
Q – jakość: Jaka jest jakość mojego życia?

Na jakiej koncepcji opiera się Program OLEQ?

OLEQ opiera się na przekonaniu o potrzebie spójności, zintegrowania i uruchomienia całego potencjału człowieka, ponieważ tylko człowiek zintegrowany może być naprawdę skuteczny w swoim działaniu i kreować życie, jakiego pragnie.
Właśnie ten potencjał, który każdy z nas posiada, nazwaliśmy w Programie OLEQ kompetencjami życiowymi. Kompetencja w rozumieniu OLQA to inaczej zasoby osobiste, wyjątkowy układ cech wrodzonych i indywidualnie wypracowanych w procesie dojrzewania do bycia sobą – to wszystko, co jest twoją siłą, twoje umiejętności, zdolności i właściwości twojego ciała i psychiki.

Według koncepcji Programu człowiek jest wielowymiarowy i żeby żyć pełnią, ma w swoim arsenale 6 różnych zasobów/kompetencji:

Kompetencja 1: Ciało  - Zasób fizyczny, przejaw życia, sprawność, aktywność, potężne narzędzie w drodze do życia pełnią możliwości. Hasło kluczowe: Dyscyplina.

Kompetencja 2: Emocje - Rozumienie, nazywanie i kontrola swoich uczuć i stanów emocjonalnych, a także rozumienie innych. Hasło naczelne: Spójność.

Kompetencja 3: Logika - Zasoby umysłowe – inteligencja, wiedza, umiejętności, wyobraźnia, kreatywność, talent. Hasło kluczowe: Wizja.

Kompetencja 4: Duchowość - Metakontekt, dalsza perspektywa, hierarchia wartości, marzenia, wierność swoim zasadom. Główne hasło: Pasja.

Kompetencja 5: Relacje - Komunikacja, empatia, współpraca, role społeczne. Nikt z nas nie jest samotną wyspą. Hasło: Więź.

Kompetencja 6: Wybór - Motywacja, zaangażowanie, konsekwencja, decyzyjność, sprawczość, zarządzanie czasem i nastawieniem. Naczelne hasło: Działanie.

Podczas darmowych dwudniowych warsztatów dowiesz się:

- na czym polega spójność (integralność) wewnętrzna i dlaczego warto o nią zadbać
- czym są i jak przejawiają się kompetencje życiowe, które posiada każdy człowiek
- w jaki sposób Twoje ciało, emocje, intelekt i relacje, a nawet Twoja duchowość mogą pomóc Ci tworzyć takie życie, jakiego pragniesz
- jak wykorzystać te obszary lepiej w celu realizacji własnego potencjału
- jak poprawić swoją efektywność operacyjną (na poziomie wyników) i interpersonalną (na poziomie relacji z innymi ludźmi)
- jak odblokować swoją kreatywność
- jakie świadome i nieświadome wybory podejmujesz na co dzień i co z tego wynika.

Będzie dużo śmiechu, dyskusji i ćwiczeń team-bildingowych.
Dobra zabawa gwarantowana.
Zapraszamy.