Program Kariera kolejny raz w zakładach PRESS GLASS

21 marca 2016


Program Kariera kolejny raz w zakładach PRESS GLASS

Do końca maja br. można składać zgłoszenia do udziału w tegorocznej edycji Programu Kariera, czyli prestiżowego programu płatnych praktyk studenckich. Wśród przedsiębiorstw, które zaangażowały się w projekt, kolejny rok z rzędu znalazła się firma PRESS GLASS. Czołowy producent szyb dla budownictwa przygotował trzy oferty staży w swoich zakładach w Radomsku oraz Tychach.

Program Kariera to organizowany już od ponad dekady projekt Polskiej Rady Biznesu. Organizatorzy porównują go do mini-studiów MBA – główna różnica jest taka, że uczestnik nie płaci, lecz otrzymuje wynagrodzenie za odbyty staż.

W ramach aktualnej edycji projektu przygotowaliśmy trzy staże, które odbędą się w następujących działach: – dział zaopatrzenia (oddział w Tychach); – dział finansowy (oddział w Tychach); – dział utrzymania ruchu (oddział w Radomsku)” – informuje PRESS GLASS.

Zgłoszenia mogą składać zarówno studenci, jak i absolwenci. Podstawowym warunkiem jest wiek poniżej 30 lat. W ostatnich latach płatne praktyki w PRESS GLASS były zaliczane do jednych z najbardziej wartościowych w całym programie.

Programy staży są opracowane tak, aby każdy stażysta zdobył konkretne umiejętności w interesującej go dziedzinie, mógł skonfrontować wiedzę zdobytą na studiach z praktycznymi zadaniami w pracy lub zweryfikować, czy kierunek w którym się rozwija to właściwa droga. Każdy staż ma swojego opiekuna – mentora, na którego wsparcie i wiedzę stażysta zawsze może liczyć” – tłumaczą organizatorzy projektu.

Tegoroczna edycja Programu Kariera rozpoczęła się w połowie lutego i potrwa do 31 maja br.

 

Więcej informacji nt. programu można znaleźć pod adresem:

http://www.pressglass.eu/praca/praca-w-polsce/program-kariera